האם תמיד חלמת לתפור לעצמכם בגד איכותי וייחודי? האם תמיד ידעת להתאים בגדים או שהיית משפיעת אופנה בקרב חברותייך? אנו מציעים לך להפוך את חלומכם למציאות. ללמוד תפירה עם מורה פרטית שתוכל להעניק לך את הידע בצורה הטובה והמעמיקה ביותר, על ידי מורת תפירה בעלת ידע עשיר.

התפירה תמיד היתה חלק מחיינו, בעבר נלמדה בבתי הספר כשיעור יומי או נלמדה כדרך המסורת מהאמא או הסבתא. אף על פי כן, כיום בעידן של שוק אופנה עשיר ובגדים תעשייתיים, קשה למצוא בגד המתאים בדיוק לטעמנו. אנו יודעות מה מתאים  לנו ולא תמיד מוצאות את מה שאנו רוצות בחנויות.

מורה לתפירה מציעה פתרון – ליצור בגדים שישקפו את טעמך האישי ויתאימו לצרכים הייחודיים שלך.

בית הספר למקצועות האופנה של קטי קרצמן מעצבת אופנה מספק את הכלים לכך. יחד נתרגל את כל היסודות ונפתח לך דלת לעולם התפירה בצורה מקצועית ומסודרת. כדי לסייע לך להשיג את התוצאה שאת מחפשת, אספק לך ליווי אישי ותמיכה מקצועית לאורך כל הדרך.

אז אם את/ה בחיפוש אחר מורה לתפירה, צרי קשר, לי יש את הכלים והידע להפוך את החלום שלך למציאות, ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים הייחודיים של התפירה.

למה עדיף מורה לתפירה ולא קורס?

אחת מהמפיקות המרהיבות ביותר שבתחום זה היא המורה לתפירה. עם יכולת לימוד והתקדמות מתמידה, מורה לתפירה היא מדריכה מיוחדת שתלווה אתכם לאורך כל הדרך, ותאפשר לך לפתח יכולות יצירתיות וכמובן, ליצור בגדים מותאמים אישית.

את מחפשת בגד לאירוע? עברת בכל החנויות ולא מצאת את שחיפשת מורה לתפירה תוכל להעניק לך שיעורים שיסייעו לך לתפור את השמלה שאת חולמת עליה בהתאם למידות שלך. כך תוכלי ליהנות מלימוד של שיעור תפירה ולתפור את הבגדים שחלמת עליהם.

מורה לתפירה היא לא רק מדריכה בעיסוק הטכני של התפירה. בשל הניסיון הרב היא שתכוונן אותך בדרך הנכונה, ותלמד אותך לשחרר את היצירתיות שבך. היא תוביל אותך להבנה מעמיקה של עיצוב, חומרים וטכניקות, כל זאת במסגרת של תמיכה אישית ושותפות.

המורה לתפירה מעניקה ניסיון חי, שמקנה לך כלים מעשיים במדידה , גזירה ותפירה.

 

התפירה היא חדוות היצירתיות ואפשרות ליצירת בגדים איכותיים וייחודיים. אם חלמת לתפור לעצמך בגדים שמשקפים את טעמך האישי ומתאימים בדיוק למידותיך, או שאת רוצה ללמוד את רזי התפירה כתחביב או מקצוע, מורה לתפירה היא האישה שתוכל לפתח עמך את המסע הקסום והמיוחד של יצירת בגדים.

כמורה לתפירה, אני כאן לתמיכה ולהובלה בכל שלב בדרך. עם ניסיון רב בתעשיית האופנה, אני מספקת לך לימוד יעיל ומותאם אישית. השיעורים מתמקדים בכל האספקטים של התפירה – מהכנת הגזרה ולקיחת המידות, דרך הבחירה בבדים והתאמתם למקורך, ועד לתפירה והגימור לגזרה המוכנה.

התפירה היא מיומנות שאפשר ללמוד ולהתקדם בה. זו הזדמנות ליצירת חיבור ייחודי עם עולם האופנה, והמורה לתפירה היא המדריכה המושלמת לדרך. אני מתחייבת ללוותך במסע הזה ולהעניק לך את הידע והכלים הנדרשים להפיק את התוצאות שתחלום עליהן.

בבית הספר שלי, נספק לך את כל הידע הנדרש שצברתי במהלך השנים שאני מלמדת את התחום, המאפשר לך להתמקד בתחום התפירה שאת מעוניינת בו במיוחד. הלימוד כולל גם אספקת כלים וחומרים, כך שתוכלי להתמקד ביצירתך וללמוד את מה שמעניין אותך.

לא תצטרכי לחפש בחנויות אחר בגדים שיעמדו ברמת האיכות והייחודיות שאת מחפשת. אני מבטיחה לך שבסיום הקורס שלי, תוכלי להתמודד בקלות עם כל פרויקט תפירה שתחליטי לקחת על עצמך.

בואי, נתחיל ביחד את המסע ליצירת בגדים מותאמים אישית וייחודיים, שישקפו את הסטייל והטעמים שלך!

 

מה לומדים?

בחירת המורה הנכונה היא צעד חשוב בדרך להתמחות בתחום התפירה. היכולת ללמוד ממישהי מיומנת, מנוסה ומקצועית, שיכולה להוביל אותך להצלחה, בין אם חלמת לתפור לעצמך בגדים כתחביב או ולהתפתח בתחום וליצירת קריירה מוצלחת בתחום האופנה והתפירה.

קטי קרצמן מורה לתפירה וותיקה מציעה מפגשים אישיים ופרטניים, שבהם כל תלמידה מציבה את החזון והחלום האישי שלה. במהלך הלמידה, השיעורים מתאימים בצורה מותאמת אישית לכל סטודנטית, עם דגש על תחומים שונים בתעשיית האופנה, המתאם לרצונה וצרכיה הייחודיים.

כמורה בתעשיית האופנה, קטי קרצמן צברה ניסיון רב בלימוד, המספקת הדרכה וליווי אישי, בשיעורים משולבים נושאים שונים תחומי העיצוב והתפירה. הלימודים המקיפים כוללים תוכן מגוון,

עיצוב אופנה ותדימתנות:  לימוד ופיתוח יכולות בעיצוב האופנה, התדמיתנות ויצירת קווים אמנותיים.

גזרנות וסטיילינג:  התמקדות בגזרנות וביכולת ליצירת סטיילינג ייחודי ואישי.

התאמה אישית ובדים:  ניתוח הצורך האישי של כל סטודנטית, והתאמה של הלמידה לפיו, כולל בחירת בדים מתאימים.

תפירת מלתחה ותפירה מתקדמת:  לימוד ופיתוח טכניקות בתפירה מתקדמות כגון יצירת מחוכים ושמלות ערב.

ציור אופנה:  פיתוח יכולות ציור והבעה אומנותית בתחום האופנה.

תפירה במכונה ביתית ותיקונים:  לימוד טכניקות תפירה במכונה ביתית ואומנות בתיקונים ושדרוגים.

עיצוב ילדים, הלבשה תחתונה, בגדי ים ועיצוב טקסטיל לבית:  ניתוח תחומים נוספים בתחום האופנה והעיצוב.

הלימודים מותאמים לבחירה של התלמידה במה להתמקד ובהתאם להתקדמות האישית, תוך ליווי וסיוע מתמיד, מתאימים לכל מי שחלמה להשתלב בתעשיית האופנה או פשוט רוצה לפתח תחביב יצירתי שישלב בתודעה וביכולת שימושית.

תפריט נגישות