סטודיו ומתפרה

סטודיו ומתפרה
המתפרה של קטי קרצמן וסטודיו לעיצוב אופנה ממוקמת בפרדס חנה.

המתפרה הוקמה לפני יותר מעשר שנים ומאז משרתת מעצבי אופנה מהבכירים והמובילים בעולם האופנה בארץ.


מעצבים רבים פונים למתפרה של קרצמן היות והם יודעים כי רמת הגימור והמקצועיות של המתפרה היא מהאיכותיות והמוקפדות בארץ.

התופרות במתפרה כולן מוסמכות ומוכשרות והציוד המתקדם ביותר, כל אלה יחד מבטיחים תפירת עילית מקצועית ואיכותית.

עכשיו גם אתם יכולים להנות מהציוד החדיש, התופרות המיומנות וכמובן קטי קרצמן עצמה, מעצבת אופנה מוסמכת בעלת ותק של למעלה מ 20 שנה בעולם האופנה כמעצבת, תדמיתנית, גזרנית וכמובן תופרת.

כל אלה, עומדים לרשותן של נשים המחפשות תפירת עילית ייחודית בהזמנה אישית.

בסטודיו מעצבים לפי דרישה ובקשה החל מחליפות עסקים ועד שמלות כלה וערב מורכבות.
קטי קרצמן מתמחה בעיצוב בגדי ריקוד סגנוניים להופעות לרקדנים שונים ובין לקוחותיה נמנים רקדניות לריקודים סלוניים, רקדניות לריקוד מזרחי ועוד. יש צורך בהבנה עמוקה והכרות אמיתי עם עולם האופנה כדי לייצר שמלות לרקדניות המופיעות, על הבגד להיות מרהיב ביופיו ויחד עם זאת מונח בשלמות על הגוף, נח במיוחד וגמיש. אם אלה התכונות שאת מחפשת בבגד, גם אם את לא רקדנית מדופלמת את מוזמנת לסטודיו ויחד ניצור עבורך את שמלת חלומותייך לכל אירוע.

המתפרה מבצעת את כל סוגי התיקונים ועבודות התפירה הנדרשות. אין שום תיקון שלא נוכל להתמודד איתו. החל מתפירת רוכסן חדש ועד הצרה או הרחבה של בגד יוקרתי. ההכרות של קטי קרצמן עם כל גנונות התפירה והמתפרה המשוכללת מאפשרים לבגד שלכם להראות כחדש ומושלם גם אחרי תיקון.

בנוסף, בסטודיו מתקיימים שיעורי תפירה, תדמיתנות ועיצוב אופנה המאפשרים לתלמידים להכיר את עולם האופנה מקרוב, ללמוד לעבוד על ציוד מקצועי ולהכיר את מגוון המכונות והשימושים בהם.

למגוון שירותי המתפרה>> 

ליצירת קשר, מידע ופרטים, צור קשר>>

תפריט נגישות