אמהות ובנות תופרות ביחד

תפירה לאמהות ובנות

רקמה משפחתית

 

כהורה אני מודעת לקושי לייצר שעות איכות עם ילדינו המתבגרים. כשהם מגיעים לגיל עשרה, תחומי העניין שלהם על פי רוב כוללים בעיקר את חבירהם בני שכבת הגיל שלהם.
לא אחת בגיל הזה דווקא בגדים, אופנה ומשפטים כמו "אבל אין לי מה ללבוש" הופכים בבית לסלע מחלוקת.
דווקא לכן רקמתי עבורכם אפשרות למפגש אישי של שני בני משפחה בשיעור פרטי בסטודיו לאופנה.
בדרך כלל מגיעים למפגשים אלה הורה (אם או אב) ובת העשרה. הפיתוי של עולם האופנה המצטייר בגיל הזה כעולם זוהר במיוחד, מושך אותן והן שמחות להגיע וללמוד לתפור לעצמן מלתחה גם עם ההורה.
מנסיוני עם הזמן, נוצר נושא עניין משותף, המחזק את הקשר בין הנערה להוריה והופך לנושא עניין משותף. בד בבד, זו הזדמנות להקנות לנערה ערכים של אסתטיקה, של הופעה מכובדת והזדמנות לדון בהשפעת ההופעה החיצונית על התדמית שלה ועל המסר אותו היא מעבירה לסובבים אותה, זאת באווירה נינוחהף בסטודיו ומתוך היצע רחב והתבוננות במגזינים מהעולם, תצוגות של מעצבים בכירים ועוד המעצבים בנערה טעם וסגנון אישי.
השיעורים מתקיימים בזמן המתאים לכם, בסטודיו שקט בלי שום גורם מפריע בנוסף, רק אתם ומעצבת האופנה קטי קרצמן, מפגש שמבטיח למידה, העשרה ושפע של הזדמנויות לאינטימיות משפחתית.
אם אתם מחפשים להעניק לבת שלכם רגעים שהיא תוכל לנצור כל חייה כבוגרת בזכרונותיה מהוריה וילדותה ובנוסף להעניק לה מפגש בעל ערך והכשרה מקצועית אמיתית הרי שהגעתם למקום הנכון.


המפגשים בסטודיו לעיצוב אופנה והמתפרה של קטי קרצמן הם יותר משיעורי תפירה ומובטח לכם כי הם יעשירו ויפתחו בפניכם עולם חדש של סטייל, סגנון ויצירתיות.
לפרטים נוספים

תפריט נגישות